Home & Design

Blog poświęcony sztuce designu, estetyce wzornictwa mieszkalnego oraz wszystkim co związane jest wyposażeniem mieszkania.

Chmielna 12

Każdy aktor ma jedno marzenie: zrobić w życiu coś prawdziwego. – napisała kiedyś Joanna Szczepkowska w kontekście działalności dwóch Agnieszek. Z tak wielkiej przyjaźni, niezliczonych pokładów emocji i wrażliwości na sztukę, powstało coś namacalnego. Coś co ma w sobie pasję, duszę i magię natury. Górnolotnie odnoszące się do sklepu z wyposażeniem wnętrz słowa, mają olbrzymią wartość. Bo ile trzeba mieć w wiary aby filozofią estetyki domu, chcieć zarażać innych, ile trzeba mieć siły i pasji, aby na co dzień mało istotne rzeczy, pokazywać w kontekście czegoś szalenie ważnego, czegoś co wpływa na nasze samopoczucie, postrzeganie świata, strefę bezpieczeństwa.

Dwie Agnieszki to sklep idealnie komponujący się w markę warszawskiej ul Chmielnej. Można zamówić u nich kompletny projekt łazienki z ceramiką, kaflami i bateriami. Panie współpracują ze znaną krakowską firmą PRO DESIGN. Niebawem też mają zamiar otworzyć sklep internetowy, więc skorzystać będą mogli nie tylko Warszawiacy.

Dlaczego jednak łazienka? Wydaje nam się, że piękna łazienka, stylowa łazienka, biała łazienka, romantyczna, w stylu skandynawskim czy New England jest słabo reprezentowana na polskim rynku.W naszym sklepie prezentujemy nie tylko meble i akcesoria, ale także pewną koncepcję łazienki, jako miejsca, gdzie wszystko do siebie pasuje i współgra stylistycznie. – piszą na swojej stronie właścicielki sklepu. Prezentowane w sklepie meble łazienkowe, to nasze projekty tworzone wspólnie z uznaną polską projektantką Iza Bucką, produkowane w Polsce przez świetnych rzemieślników. Również worki na pranie i kurtyny prysznicowe projektowane przez nas są szyte i haftowane w Polsce. Akcesoria łazienkowe, ręczniki, świece, mydła, kosmetyki kąpielowe to produkty znanych firm szwedzkich, amerykańskich i polskich – Pottery Barn, West Elm, Lord Nelson, Restoration Hardware, Queen Anne i Loft.

Jeżeli kiedykolwiek będziecie mieli okazję – odwiedźcie Panie w ich sklepie. To naprawdę wyjątkowe miejsce. Osobom z poza stolicy polecam zajrzeć na ich stronę WWW. http://dwieagnieszki.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Informacja

This entry was posted on Marzec 20, 2012 by in Dom, Inspiracje, Miejsca, Łazienka and tagged , , , , , , , , , .
%d blogerów lubi to: