Home & Design

Blog poświęcony sztuce designu, estetyce wzornictwa mieszkalnego oraz wszystkim co związane jest wyposażeniem mieszkania.

Papierowe światło od 7Gods

Jakiś czas temu Wyższa Szkoła Artystyczna, z którą jestem związany zawodowo, organizowała konkurs o tematyce ekologicznej.  Polegał on na stworzeniu pracy artystycznej opierającej się na rzeczach codziennego użytku. Powstało wiele ciekawych prac, a z tego co się orientuje obecnie trwa głosowanie na najlepszą pracę więc jeżeli ktoś ma ochotę, zapraszam do obejrzenia tutaj.

Dlaczego o tym pisze? Londyńscy architekci wnętrz z 7Gods zaprojektowali zbiór wyjątkowych lamp. Prawdopodobnie nie spodobałby się one mojej mamie, która nad wyraz często powtarzała, że co jak co, ale nie mogę popisać się gustem przy doborze lamp do domu. Już słyszę, jak z uporem tłumaczy mi, że pożar, że do niczego to nie podobne i lepiej to wynieść do piwnicy.

Przyznajcie jednak, że zabawa papierem wyszła im fantastycznie. Choć pewnie mama mieć  będzie rację, co do funkcjonalności urządzeń i ich trwałości, to zapominając o przepisach BHP ich prostota robi na mnie wrażenie.

 

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Informacja

This entry was posted on Kwiecień 2, 2012 by in Dom, Gabinet, Kuchnia, Pokój, Salon, Sypialnia and tagged , , , , , , , , .
%d blogerów lubi to: