Home & Design

Blog poświęcony sztuce designu, estetyce wzornictwa mieszkalnego oraz wszystkim co związane jest wyposażeniem mieszkania.

Pierdolniczek Design

Lista moich słabości jest dosyć pokaźna jednak w kontekście dizajnu, nazwałbym je zaledwie subtelnym fetyszem, który nie może równać się ze słabościami w sferze muzyki, fotografii czy innych dziedzin, które stanowią dla mnie olbrzymią pasje. Kiedy wpadłem na pomysł stworzenia tego bloga, jego forma i zakres tematyczny miał być inny i dotyczyć znacznie okrojonej wersji zagadnień związanych z tematyką Home design.

Początkowo chciałem pisać o czymś co określam mianem „P i e r d o l n i c z e k  d e s i g n”. Oczywiście nie do końca pod taką nazwą, ale jak mogą się niektórzy domyślać, równie interesującą. Czy więc jest Pierdolniczek?  Być może wyznaję dość dziwną filozofię, ale uważam, że nie ma prawdziwego domu bez kuchni. Dom nie jest domem, jeżeli nie ma miejsca w którym przyrządzą się posiłek, w którym dzieli się jedzeniem. Gotowanie jest dla mnie pasją, ale też czasem odpoczynku, bo po całym dniu  „zawodowych analiz”, mogę w spokoju ugotować coś dla swoich najbliższych. Tego miejsca pilnuje jak oczka w głowie i chyba nic w tym dziwnego, że szczególną uwagę zwracam na akcesoria kuchenne, które „pieszczotliwie” nazywam pierdolniczkami lub duperelami.

Uwielbiam doskonale zaprojektowane noże, pomysłowe durszlaki, kolorowe miski i setki innych dizajnerskich gadżetów, którymi posługuję się na co dzień w kuchni. Dziś chciałbym przedstawić Wam kilka ciekawych pomysłów z serii kuchennych drobiazgów. O poszczególnych elementach będę pisał pod kategorią k u c h n i a. Być może też macie swoje ulubione, o których będziecie chcieli wspomnieć w komentarzu lub też wysyłając do mnie e mail.

Przykładowy pierdolniczek czyli szatkownica do ziół

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Informacja

This entry was posted on Kwiecień 4, 2012 by in Dom, Kuchnia and tagged , , , , , , , , .
%d blogerów lubi to: