Home & Design

Blog poświęcony sztuce designu, estetyce wzornictwa mieszkalnego oraz wszystkim co związane jest wyposażeniem mieszkania.

Nocleg od Privacy Pop

Przypuśćmy, że jesteście gdzieś u przyjaciół na imprezie, całonocnym biwakowaniu lub innym miejscu, gdzie musicie zatrzymać się na noc.

Zmęczenie robi swoje, a Wy nie marzycie o niczym innym jak tylko o tym aby znaleźć się w swoim łóżku. Muszę przyznać, że cenie sobie rozwiązania, które ułatwiają życie. Dlatego ten pomysł od razu przypadł mi do gustu. Może nie tyle w kontekście samej estetyki ale rozwiązania.

W przeciągu kilku  jesteśmy w stanie złożyć własne łóżko, dające nam poczucie prywatności. Stanowi ono doskonały element nie tylko jako powierzchnia do spania na świeżym powietrzu, ale również w zamkniętych przestrzeniach. I teraz wyobraźcie sobie, że znika Wam ze słownika smętnych powiedzeń zdanie: Nie lubię spać poza domem, bo nigdy się nie wysypiam.

Przenośne łóżko wykonane jest z wodoodpornego materiału. Przy okazji uprzedzam tych których poniosła wizja romantycznego wypadu do lasu. Nie, ta „kabina” nie jest dźwiękoszczelna.

Łóżko jest wysokie na 120 cm a powierzchnia spania wynosi 95cm, czyli nie odbiega standardem od tradycyjnych wersalek w polskich domach. Koszt 200 dolarów za tego typu pomysł wydaje się bardzo rozsądną ceną, ale oczywiście nie ma tak łatwo. W tej cenie nie została uwzględniona rama łóżka, pościel oraz materac.

To co? Kupujemy?

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Informacja

This entry was posted on Maj 5, 2012 by in Dom, Poza domem and tagged , , , , .
%d blogerów lubi to: