Home & Design

Blog poświęcony sztuce designu, estetyce wzornictwa mieszkalnego oraz wszystkim co związane jest wyposażeniem mieszkania.

About me

Jednym zdaniem? Home and Design, to blog poświęcony sztuce designu, estetyce wzornictwa mieszkalnego oraz wszystkim co związane jest z wyposażeniem mieszkania.

Z punktu widzenia zawodowego? Na co dzień ekspert do spraw komunikacji i Public Relations.

Z punktu widzenia tego co poza pracą? Przede wszystkim wielka miłość do patrzenia w górę i wyszukiwania na niebie „latających parówek”.  Zakochany w lotnictwie i w tym kierunku poświęcam nie tylko swoją pasję ale również edukacje oraz życie zawodowe.

Oprócz tego? Strona na której jesteś, to blog o tym co poza samolotami również cieszy moje oko. Na tyle na ile pozwala mi czas, staram się zdobywać wiedzę oraz pokazywać co dzieje się w obszarze designu z naciskiem na sztukę użytkową, zwłaszcza w rodzimym wydaniu.

Samoloty oraz design, to nie wszystko, bo przecież jest jeszcze muzyka, bez której nie umiem oddychać, bo jest fotografia, która towarzyszy mi w każdej wolnej chwili, bo to gotowanie i wbrew notorycznej diecie – nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim przyjaciół oraz cały worek rzeczy, który sprawia, że moje życie jest pasją. Niemniej jednak tu, w tym miejscu, mówię tylko o design’ie. 😉

Jeżeli chciałbyś się ze mną skontaktować napisz na adres: pressforblog@gmail.com

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: